Skip to main content

Závody ČP v NMNM-leden 2015

Až druhým závodem odstartovala letošní biatlonová sezóna závody v NMNM, v Harrachově se „letos“ nejelo. Na umělém sněhu na okruhu 1500m dlouhém vyrazilo torzo našich závodníků do stopy.A nevedli si vůbec špatně. V sobotním sprintu si pro třetí místa dojeli shodně Bobek a Romča, z odchovanců pak Ondra a Terka. Do desítky ještě prolezli Tomáš s Michalem 6.a 7. místo a Dita 8. místem. Druhý den ve fujavici a za neustálého sněžení v závodě se štafetovou střelbou se výsledky ještě zlepšily. Bobek, Ondra a Romča na 2. místo, Tomáš na místo 3. a Terka vyhrála. Do desítky se vlezla i Dita 7. místem a 9. místem Michal

V soutěži dospělých jsme na krásném 3. místě 713,65b  za SKP 766,46 a Letohradem 720,3

Nějaké fotky ze závodů

O týden později se na tratích v NMNM proháněli naši žáci.Závodění ovlivnil déšť a tak se hned první závod posouval o 4. hodiny! Naše přání se začala plnit již na prvním závodě, kdy Bára, Hana a Emma s sebou na stupně již nikoho nevzaly. V podvečerním skiatlonkrosu si to zopakovaly v pořadí Emma, Hana, Bára. K nim druhé místo přidal Adam, v dopoledním závodě 5.. V nedělním závodě s hromadným startem Adam zopakoval své umístění na 2. místě. Hana triumfovala mezi holkami a Bára výsledky podtrhla 3. místem. Emma s 5 trestnými koly doběhla 9.. Ostatní díky horším střelbám či horšímu běhu na první desítku nestačili a tak jim budiž tento víkend motivací do dalších tréninků a závodů.