Skip to main content

MČR V letním biatlonu dorostu a krátké ohlédnutí za sezónou

Víkend 24.-26.10.2021 se nesl ve znamení MČR v Letním biatlonu pro kategorie dorostu a dospělých. Uskutečnil se  v Novém Městě na Moravě. Čekaly nás tři závody: sprint, supersprint a vytrvalostní závod. Musíme poznamenat, že všechny závody dopadly pro nás vcelku úspěšně. 

První na řadě byl sprint, kdy naše nejlepší výsledky předvedli Anna Žůrková na 5.místě , 4.příčka Hana Franzová s Tadeášem Franzem, 2.místem Romana Vlčková a 1.místo Jana Pánková a Hynek Škrabal.

Supersprint byl po sprintu druhým závodem soboty. A i tady se nám povedlo získat několik krásných umístnění.  Tadeáš Franz opět 4.místo, Filip Mach 6.místo, po krásném souboji do cíle si Anička Žůrková odváží 2.místo stejně jako Dáša Dvořáková a spokojené mohou být i Jana Pánková na 1.místě a Romana Vlčková s 2.místem. 

Posledním letním závodem crossové sezóny byl vytrvalostní závod. Ani ten nedopadl pro nás špatně. Anita Cikánková skončila na 4.místě (bez slovenské soupeřky 3.místo na MČR), Emma Franzová doplnila sbírku 4.míst a Hana Franzová přidala jedno 6.místo, Dáša Dvořáková opět nezahálela a odvezla si domů 2.místo, do první desítky se vlezla i Dita Hořínková, Jana Pánková obsadila 1.místo a Romana Vlčková 3.místo, Hynek Škrabal si domů odvezl stříbrnou medaili a Tomáš Křivánek solidní 6.místo. 

Letní crossovu sezónu, která je pro nás pouze takovým doplňkem a tréninkovým prostředkem na naši hlavní a známější sezónu – zimní. V letní sezóně jsme jako team juniorů a dospělých skončili v celkovém hodnocení na 2.místě a Dorostenci po ne úplně vydařeném závěru sezóny na 6.místě  a žákovské družtvo na 13. Místě ze všech klubů v ČR

A nyní již finišujeme podzimní přípravu na kolečkových lyžích, kde jsme se zúčastnili také několika závodů. Jako takový malý kontrolní bod, že příprava probíhá tak jak má a sportovci jsou dobře připraveni nás může těšit celkové vítězství Anity Cikánkové vítězství v SCM cupu (seriál dvou závodních víkendů na kolečkových lyžích) a parádní umístění dalších dorostenců – Filipa Macha a Tadeáše Franze a také nutno zmínit až nečekaně kvalitní výsledky juniora Hynka Škrabala, který bojoval o nominaci na univerziádu (která byla nakonec v těchto dnech zrušena).

 

One thought to “MČR V letním biatlonu dorostu a krátké ohlédnutí za sezónou”

 1. The expertise you need, Results you Want!
  California’s most experienced and trusted auto accident attorneys for
  personal injuries & car accidents. Helping clients recover from their injuries for over 15 years.

  At Megeredchian Law, changing people’s lives is our primary mission. Your car accident claim can alter your life for
  the worse, but we are here to assist you improve.
  Working with passion and dedication, recovering fair compensation for
  your injuries, and making the whole litigation process
  is worry-free for you is what our car accident attorneys are renowned for all across California.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..