Skip to main content

Nové Město opět vánoční

Opět jsme, jako každoročně vyjeli na vánoční soustředění do Nového Města. Letos sice o den později, protože sníh se začal vyrábět až ze 26 na 27.12. Ale pokud se podíváte na místní stránky, tak uvidíte vskutku vánici. A v ní jsme strávili 2 a půl hodiny. Samozřejmě na lyžích. A večer jsme fandili našim na Schalke a pak přišel Ježíšek.

Jak jste mohli zahlédnout na našich fotkách, tak pořád sněží, tedy na stadionu, i když dnes sněžilo celý den i z mraků. A tak mažeme lyže – kdo maže ten jede. A večer probíhá kroužek ručních prací. Třeba ty čepice nakonec fakt budou.

Tak dnes nám svítilo sluníčko a vánice se konečně odstěhovala někam do lesa a na louku a tak jsme si slunečného počasí užili dosytosti. Jako obvykle jsme lyžovali a hlavně jsme se nebáli ve sjezdu. střecha jak na skokaňáku, ale  rozhodně jsme to několikrát dali. Zítra nás čeká silvestr a oslava Nového roku, Těšíme se.

Silvestr opět naplnil naše očekávání. Po hrách na sněhu pak následovala prezentace 5 TV stanic se zpravodajskými relacemi,  písničky a hlavní programy nových televizí. Téma: literární zpracování seznamu slov. někteří vytvořili básnické pásmo, vznikla i píseň, jejíž refrén aspiruje na klubovou hymnu.

Nový rok jsme prožili, jak jinak než lyžováním. Přilákali jsme „pozornost“ i dalších sportovců a tak se klub rozroste i o mladé „orienťáky“.

Pátek, kromě „obligátního“ lyžování přinesl přípravu na první malorážkové závody v sobotu a v neděli, ale to už je jiný článek

A jak se máme napoví fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..