Skip to main content

STŘELKA o prázdninách

Jak už je v našem klubu zvykem během letních prázdnin proběhly tři výcvikové tábory:

1. ve Starém Městě pod Landštejnem pro výběr žáků B, C a D +D    fotogalerie

2. opět ve Starém Městě pod Landštejnem určený přípravce a žactvu.

3. v Novém Městě na Moravě pro výběr žáků B,C a D +D  fotogalerie

Zatím co první a třetí soustředění  (SMpL v NMnM) proběhlo  tradičně : kolečkové lyže, inline hokej,  kolo, běh, triatlon, posilování, brannbal, gymnastika, kompenzační cvičení, střelba, tak druhé soustředění jsme připravili v jiném duchu . A tak si jej připomeňme trochu blíže.

Soustředění Staré Město pod Landštejnem 29.7.2018 – 4.8.2018

Jako každý rok, tak i letos jsme se vydali na soustředění do Starého Města pod Landštejnem, kde nejen příroda, ale i podmínky na letní přípravu jsou ideální. 27 sportovců putovalo celý týden po kontinentech křížem krážem. Jak přípravka, žáci A, B, tak i žáci C. Každý sportovec se nacházel na nějakém kontinentu, spolu s ostatními. Všichni se společně poznali a zažili spolu týden plný zábavy a tréninku. Každý den jsme objevili a prozkoumali jeden z kontinentů. Dozvěděli jsme se plno zajímavých a pro některé i nových věcí o světě. Běhali jsme, plavali jsme, hráli jsme hry, luštili šifry. Posilovali a nabírali sílu. Nesměl chybět také orientační běh a výlet pomocí GPS po zajímavých památkách kolem Landštejna. Udělali jsme si výlet na kolech a prověřili plavecké schopnosti. Vložili jsem do programu také kulturní zážitek. Shlédli jsme divadlo ve vesničce Pomezí s název Landštejnské legendy 2018 s krásným výhledem a živými kulisami na hrad a okolí Landštejna. Každý tým představil jak sebe, tak i svůj kontinent básničkou vlastní tvorby. Hlavní náplň dne se odehrávala na střelnici. Zdokonalovali jsme manipulaci se zbraní, dechová cvičení, vystříleli jsme několik stovek diabolek. Zaměřili jsme se také na střelbu po zátěži, abychom byli co nejlépe připraveni na závody. Zábavné jsme spojili s užitečným. Na závěr jsme si mezi sebou také zazávodili. Celý tento týden jsme nakonec zakončili zhodnocením jakému kontinentu se dařilo nejvíce. Sportovci z Asie nasbírali 78 bodů, 72 bodů získala Austrálie a Oceánie, 69 bodů Afrika a o čtvrté místo se podělila Evropa a Amerika s 66 body. Sportovcům děkujeme za krásný týden a doufáme, že si ho užili aspoň stejně jako my a s radostí se připravovali na zimu.

Vše  se podařilo díky pěknému počasí , trenérům : Monice, Mirce,Vítkovi a Vojtovi. Janě v kuchyni (jídlo bylo  výborné), Pepovi a Hance za pomoc s dopravou.

fotogalerie

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..