Skip to main content

Soustředění NMNM – vánoce

Štěpánské závody a soustředění

Jako každý rok i letos jsme vyrazili na soustředění, letos opět v Novém Městě na Moravě. Tradičně jsme začali Štěpánskými závody v klasickém běhu. A pak už jen „dřina“ na lyžích i střelnici. Letos zpestřená i účastí celé zdravé části České biatlonové reprezentace. A tak jsme mohli na vlastní oči sledovat, jak se připravují ti nejlepší v našem sportu. Nakonec se ukázala i hvězda první části letošního SP Gabča Soukalová. A tak už i naši nejmenší vědí, že ti nejlepší jsou z masa a kostí, že jsou ochotni rozdat pár podpisů, úsměvů a že jsou prostě fajn.

V rámci soustředění jsme absolvovali i biatlonový závod společně se závodníky z Letohradu, Nového Města, Třebíče a Poruby. Pět medailí, z toho jedna kategorie, kde jsme soupeře nepustili na bednu, svědčí o tom, že se lyžovat i střílet dá naučit i mezi „vinohrady“.

Před námi je už jen silvestr a další dva dny tréninků, pak n a skok domů a rychle zpět do NMNM na 1. kolo ČP, kde snad přípravu zúročíme.

Mnoho štěstí a zdraví do roku 2013.

Silvestrovské oslavy se nesly v duchu soutěžním, dobývání hradu, další štafety, jídla procházky po tratích MS a ohňostroje. Ráno jsme pak vyskočili do rozcvičky a prvního letošního závodu, skiatlonu. Vyzkoušeli jsme si přezouvání lyží a oba běžecké styly.

Fotogalerie

P.S. Tak dobře se máme, že nám vaří kuchařka se zlatou …. medailí na hrudi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..