Skip to main content

Polovina letní sezóny s výraznými úspěchy

České poháry v letním biatlonu proběhly ve Starém Městě pod Landštejnem a v Bystřici pod Hostýnem jsou už minulostí. Co je v letošní sezóně nového? Nepředstavitelná množství startujících 280 žáků 200 malorážek. Se zvyšujícími počty roste i konkurence. A tak každá sezóna začíná nejistotou, jak jsme i my netrpělivě čekali, co si soupeři nanás nachystali. Ale ani my jsme nezaháleli.

Ze SMPL z tepla i deště žáci dovezli medaile, 1 zlatou – Anita Cikánková,  stříbro, Lukáš Mach a 2 bronzy Tadeáš Franz. Malorážkové kategorie dovezla  zlata – Romča Vlčková a Dáša Dvořáková, 2 stříbra – Dáša a Dita Hořínková a 5 bronzů – 2x Martin Šmíd, po jednom Dita, Tomáš Křivánek a Michal Půček.

Horká Bystřice se změnila v náš medailostroj. Žáci podobně jako v SMPL 4 medaile. 3 stříbra – Anita, Lukáš a Tadeáš, který si přivezl i bronz. V malorážkových kategoriích, téměř co kategorie, to medaile, v hlavních, tj. muži, ženy, junioři i juniorky hned po dvou. Dvě zlata si dovezli Dáša Dvořáková, Dita Hořínková a Tomáš Křivánek, zlato a stříbro Bobek (Martin Šmíd). Další stříbro si odvezla Romča Vlčková a bronz Hynek Škrabal.

Fotky z úspěšné Bystřice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..