Skip to main content

MČR v letním biatlonu a ukončení povedené sezóny

Sobotní úspěch

Vytrvalostní závod na MČR D+D nelze hodnotit jinak, než jako opravdu velký úspěch!
Máme dva čerstvé Mistry republiky (Honza a Hynek), bronzové a bramborové medaile, skvělá umístění do pětky a desítky a taky nějaké akademické medaile.

Nedělní pokračování

Stejně jako sobotní vytrvalostní závod byl i dnešní sprint velice úspěšný!
Honza získal dvojnásobný tilul Mistra České republiky, Tadeáš skončil o necelé tři vteřinky pod pódiem, Filip se rval statečně, ale dnes mu to úplně nesedlo – stejně tak David předvedl solidní střelbu, bojoval, ale dopolední část zakončil na 26. místě.
Příjemným překvapením byly po oba závodní dny výkony Anity, která takřka tři měsíce léčila úpony v koleni, takže tréninků mnoho neabsolvovala, ale skončila oba dva dny kolem desítky, což je velice pěkné a velký příslib na zimu..
Odpolední část odstartovaly Juniorky, kde Emma skončila na pěkném 5. místě, Anička hned za ní 6. a Hana 11. Všechny tři holky předvedli velice pěkné běžáky a především sestry Franzovi nás těší dlouho postrádanou střeleckou vyrovnaností!
V ženách si krásnou střelbou a dobrým běžákem Dáša doběhla pro bronz. Ditě to dnes nesedlo a tak bere 9. místo
V ženách W31 bere Romča stříbro a Jana 6. flek.
Juniorský závod to byly nervy, ale Hynek potvrdil svou letošní parádní běžeckou formu a s dvěma chybami se stává i dnes dvojnásobným Mistrem ČR.
V mužích bojoval Tom – kterého 5 chyb, ale slušný běžák pustil na 9. místo a Petr vybojoval 13. flek.