Skip to main content

Zahájili jsme letní sezónu

Letošní letní sezónu jsme zahájili tradičně ve Starém městě p. Landštejnem. I když příprava teprve začíná, docela jsme byli úspěšní. Janča Follerová, která teprve začíná si ihned vyběhla III. VT, Hynek Škrabal a Terka Vinklárková obsadili 2. místa, Terka zaujala nejrychlejším běžákem!!!.  V závodě, účastí připomínající Český pohár, běžel Bobek nejrychleji a celkem obstojně střílel, což jej vyneslo na skvělé 1. místo. Běžecky porazil i Anuzara Ynusova, uzbeckého reprezentanta v barvách Roveru Praha. Skvělá střelba, ale špatný běh stojí za 4. místem Tomáše. Střelba 2,0,0,0 je na špičkové úrovni.
Ve štafetovém závodě pak Monika, Terka a Tomáš obsadili krásné 5. místo ze 30 zúčastněných štafet. Krásné počasí zarámovalo celý závod. Nakonec jsme viděli na zpáteční cestě i transport lodi Vysočina.