Skip to main content

Po sezóně, tedy té letní

Hned tři MČR se uskutečnily v druhé polovině září a na začátku října. Nejprve si někteří odbyli premiéru na kolečkových lyžích. Titulem se mezi mladšími dorostenkami se ozdobila Bára Babánková a stříbro si dovezl Hynek Škrabal.

Žáci odjeli na své MČR do Starého Města pod Landštejnem. Na vzorně připravených závodech se sice neztratili, ale z hlediska výsledků celé vystoupení připomínalo dobu bronzovou. Posuďte sami. Kuba Milán 2 bronzové a jednu ze štafety s Adamem Babánkem, čtvrtou přidal Brian Suchánek. Jedinému Adamu Babánkovi se podařilo získat jiný kov, a to stříbro. Celkově se našim žákům podařilo obsadit 8. místo ze 40 zapojených klubů. Kubík a Adam obsadili ve svých kategoriích 2. místo v hodnocení ČP. Fotky

Malorážkové kategorie se utkaly o tituly MČR v Jablonci nad Nisou. Nejúspěšnějším závodníkem se stal David Foller, který si odvezl hned 3 tituly. Oba v závodech jednotlivců a společně s Tomášem Křivánkem i štafetový. Dva tituly vybojovala i Romča Vlčková. Stříbro a hned 2x si odvezla Dáša Dvořáková, jedno ze sprintu, jedno ze štafety s Janou Follerovou. Bronzy pak vlastní Martin Šmíd a Tomáš Řezníček s Michalem Bartoškem. 4. místa ještě přidali Martin a Dáša. Fotky

Také proto dorostenci i dospělí zvítězili v družstvech. Dorostenci mezi 34, dospělí mezi 35. Individuálními vítězi ČP se stali D. Foller a Romča Vlčková s maximálním počtem 520 bodů. 2. místo vybojovala Dáša Dvořáková.

Celkové pořadí klubů, ve kterém jsme vedli až do posledního závodu nakonec patřilo Starému městu pod Landštejnem o pouhých 11,99 bodu. Při celkových ziscích přes 9500 bodů to není až tak markantní rozdíl, když před námi byl jeden klub a za námi dalších 43.

Zima už se pomalu ptá, co jsme dělali v létě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..