Skip to main content

I. ČP dorostu a dospělých předčil očekávání

Ani opravdu velcí pamětníci takové počasí na závodech nepamatují.. Trať se v Bystřici změnila bez přehánění na bahení vanu. Lituji domovského klubu, jak budou dávat tratě, zázemí a střelnici zpátky do „původního“ stavu.. Ale zpět k závodům.. Pro mnohé tyto závody přinesli spoustu nových věcí a tak se našla i nějaká ta chyba a zaváhání, ale rozhodně převládají ty pozitivní reakce a dojmy.. Pojďme postupně..:

 

Sobota – ZHS

Prvním závodním dnem I. ČP jsme proplavali 🌧💧☔️🏊‍♀️ velice úspěšně! Honza parádním výkonem vybojoval 🥈, Táda a Filip taky velice pěkné výkony, Vojta i přes problémy se zbraní se rval velice obstojně, Anita se vyškolila na stojce, ale i tak velice nadprůměrný výkon. David v nabité konkurenci do desítky, Anička – nováček v teamu v dramatickém závodě v největším slejváku 🥉 holky Franzovi těsně za bednou, Dáša nakonec udolala Ditu a bere 🥉. Hynek suveréně, ale zaslouženě a parádním výkonem bere po dlooouhé době dokonce 🥇. Michal taky hodně pěkné 7. místo. I starší se předvedli v bahenních lázních velice dobře..
Bez vyjímky zaslouží závoďáci pochvalu!
Neděle – sprint
Dnešní druhý den na I. ČP D+D předčil již včerejší výborné výkony!
Honza bere dnes bronz, hned za ním Táda (který byl ale nakonec DSQ za špatný přechod mezi položkami) a hned za ním Filip. Vojta si parádní dvojku v leže pokazil bůrem na stojce, ale opět bojoval velice statečně! Anita si dala 3+3 a výborným během si vybojovala bramboru.
Závod dnes nesedl jen Ditě s Dášou a Davidovi, které zradila v extrémním lijáku střelba. Parádní závod jsme shlédli v kategorii juniorů, kde perfektním během a slušnou střelbou bere Hynek opět zlato, ovšem hned za ním s čistou střelnou Michal! Parádně závod dnes zvládl i Petr, který v kvalitní konkurenci a trati, která spíše připomínala Spartan race urval s čistou střelbou třetí flek. Jana přidala ke včerejšímu zlatu dnešní bronz.
Závody hodnotíme velice kladně a je super, že se tvrdá práce začíná projevovat a přínáší ovoce.
Teď D+D čekají dva měsíce práce v běhu, kolcích a střelbě a koncem srpna můžeme opět bilancovat nad výsledky v Jilemnici.
Více fotek ZDE
Za fotky díky #Prochygrapher

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..