Skip to main content

Dívčí válka v Bystřici

Naše děvčata se rozhodla, že pokud startují alespoň ve dvou závodech, odvezou si z MČR alespoň jednu medaili. A tak Dita Hořínková, Dáša Dvořáková a Romana Vlčková odvezly shodně zlato a stříbro. Dita ze Supersprintu a Sprintu, Dáša z Hromďáku a Sprintu, Romča ze Sprintu a Hromaďáku. Jana Paterová v Supersprintu brala stříbro a Anička Šambergerová ze Sprintu veze bronz.

Mezi chlapci a chlapy nejlepšího výsledku dosáhl Michal Půček 6. místem v Supersprintu. 8. a 10. místa shodně obsadili Tomáš Křivánek a Martin Šmíd. Ve sprintu porazil na čas Bobek Toma, v hromaďáku naopak. Přesto stejná umístění. 9. místo v Suprsprintu obsadil Michal Bartošek a jen místo za ním patří Petru Balcarovi.

Z našich odchovanců(kyň) dovezla zlato a bronz Terezka Vinklárková. Dvojčata jsou prostě dvojčata. Když je Emma v sobotu 4.  a Hana 7., to by v tom byl čert, aby si to v neděli nevyměnily.

Konečné zúčtování Českého poháru dopadlo následovně. Dáša a Romča zvítězily. Dita obsadila 2. místo a Tomáš Křivánek místo 3. Družstvo dospělých skončilo 2. a celý klub také 2. Letos jsme posbírali 66 medailí, 17,16, 33 a při vyhodnocení ČP se naši umístili na bedně 7x. Celkem na bedně 73x zaznělo „Střelka Brno“. !!! REKORD !!!

Děkujeme závodníkům, trenérům, rodičům, fandům za formu jako prase.:-D

 

Fotky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..