Skip to main content

Český pohár, aneb malé ohlédnutí v polovině

I když ještě nejsme přesně v polovině, žákům byl přesunut ČP v Letohradě, přesto můžeme trochu hodnotit.

V Jablonci nad Nisou v 1. kole se dařilo jen z části. Hana obsadila 3. místo, Dita díky křížné střelbě a 6. minutám první den uzavřela výsledkovou listinu. Bobek 4. místo a Michal 5. místo. Neděle byla o poznání lepší, Dita obsadila 2. místo, Bobek zopakoval sobotní umístění. Potěšil David a Emmča I. VT.

2 kolo v Harrachově, v sobotu na krásném vrzajícím prašanu, v neděli na oblevovém sněhu, přineslo větší medailovou úrodu. Dita poprvé zažila pocit na 1. místě v hlavní kategorii, 2. místo pak vyběhla v neděli. Stejné 2. místo mezi muži čekalo na Tomáše Řezníčka. 3 místa si odvezlo Hana, Bob a Tomáš.

Na 2. kole ČP v Jablonci medaile posbírali Štěpán Hartl 1. a 2. místo,  3. místo Kuba Milán a Bára Babánková. Za zmínku stojí i výkony Hynka, Michala a Adama. V sobotu 7. 10. a 12. místo a v neděli 4., 5. a 7. místo. Také pro Ríšu i Maki byla neděle výborným závodem. Oba si zajistili postup na MČR. Všechny musíme pochválit za střelbu, protože v neděli byl nejhorší výsledek našich 12 závodníků max. za 2. Smůlu si prožili Šimon, v sobotu disklý za klapku a zejména Tomáš, který v sobotu 3x nenašel místo se zbraní (ze 4 pokusů) a nakonec minul cíl. V neděli si shozením zbraně „vykoledoval“ 30″ přirážku, takže mu čistá střelba moc nepomohla.

Maloši také nezahálejí a objíždějí hladké závody, kde to jen jde. Takže už znají tratě v Letohradě i v NMNM. A dlužno dodat, nevedou si špatně. Anita jepřebornicí JMK a Kačka získala 2. místo

Fotky Harrachov

Jablonec žáci

NMNM- maloši – přebor JMK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..