Skip to main content

Po letní sezóně

Dokončení letošní letní sezóny 2012

Sezóna vyvrcholila v Jáchymově a pro děti v Jílovém. Zatímco děti se Jáchymova i Jílového zúčastnily v plné parádě, účast D+D byla dosti tristní. To se nakonec odrazilo i v konečném hodnocení družstev a následně i klubů. Ale pojďme k hodnocení jednotlivců, Petr a Bobek laborovali s bolestmi nohou a tak absolvovali každý jen jeden závod. Každý z nich se dostal do první desítky a tak se v celkovém hodnocení dostali, Petr na druhé, a Bobek na 6. místo v celkovém hodnocení Českého poháru. Dita vybojovala stříbro a konečně také zlato v závodě ČP. Tyto výsledky ji přinesly 2. místo v celém Českém poháru a podobně jako klukům i mistrovskou VT.

Hynek se v Jáchymově blýskl dvěma stříbrnými, ale v Jílovém se mu příliš nedařilo a tak si z MČR odvezl pouze bronzovou ze štafet. David se na nedělní závod v Jáchymově dobře vyspal a dovezl si stříbro. Ale ani jemu se v Jílovém příliš nedařilo. Janě se ani jeden závod nepodařil, přestosi odvezla z MČR s Říčanskými děvčaty zlatou štafetovou medaili. Emča si dovezla z každého střediska jedno stříbro, zato Hance se nevedlo a to ani ve štafetě, kdy třemi koly se z vedoucí pozice propadla až na čtvrté místo, inu i takový je sport. Monika po problémech s nohou přispěla svým výkonem ke zlatu ve štafetě. Tereza si z pěti závodů odvezla hned 4 zlaté a jednu stříbrnou, dva tituly, i když k tomu druhému dochvátala společně s Dášou Dvořákovou a Monikou Brettfeldovou.

A jak tedy dopadlo konečné účtování?

Čtyři individuální tituly MČR, jeden štafetový, další tři stříbra z MČR, jedno celkové vítězství v ČP, dvě druhá místa a tři třetí.

V soutěži družstev:

Žáci 3. místo, 5 bodů na druhé místo a 7 bodů na první. Mistrovství se nám moc nevydařilo.

Dorost 9. místo, i ve dvou na všech závodech by nás posunulo možná až na 6. místo.

Dospělí, po letech „beden“ až 5. místo.

Celkově klub 3. místo, necelé 4 body na 2. místo.

A tak, i když sez=ona byla rozběhnuta excelentně, konec se podařil se střídavými úspěchy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..