Skip to main content

Bystřice pod Hostýnem oblast, aneb Rudá armáda je tady

Zima, vlhko, Tak by se dal stručně charakterizovat víkend 23. a 24.5. Odjeli jsme na zkušenou na první „letní“ závod a následné střelecké soustředění. Noví závodníci se teprve seznamovali s taji a zlomyslnostmi biatlonového závodu, zkušení harcovníci ukazovali, i přes počátek přípravy, své schopnosti. A protože sběr medailových pozicí a krásná barvy našich klubových vest a bund připomínala některým lidem vítězné tažení Rudé armády na sklonku války, slogan dne byl na světě. Ale posuďte sami. první místa – Adam a Bára Babánkovi, Hynek Škrabal, Hana Franzová, Dáša Dvořáková, Dita Hořínková, Romana Vlčková, Petr Balcar. Druhá místa – Tadeáš a Emma Franzovi, Tomáš Řezníček.

Odpoledne následoval výšlap na Hostýn, kde nás čekaly spíše „nevýhledy“ než výhledy. A večer anbáze s hledáním večeře, která nakonec skončila díky pohostinnosti Vagónu úspěšně.

Nedělní tréninky přinesly docela kvalitní výsledky ve střelbě malorážných kategorií. V klidové střelbě na 10 ran nejhorší výsledek 83 bodů, nejlepší 97.. Žáčci si zasoutěžili v napínavých štafetách a někteří dali svou první „nulu“ v životě.

No a nezbytné fotky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..