Skip to main content

Zahájili jsme letní sezónu

Oblastními závody ve Starém Městě pod Landštejnem a v Novém Městě na Moravě jsme zahájili letní sezónu. Ve „Staráči“ někteří absolvovali až tři závody, Individuál, štafetu a target sprint, v NMNM zase rychlostní závod a další novinku, supersprint.Na bednu vystoupili Bára babánková, Hana a Emma Franzovy, Matěj Štrunc, Adam a Bára společně s Jirkou Franzem zvítězili ve štafetách, Michal, Emma a Petr obsadili 3. místo. V premiérovém Target sprintu na území ČR byl Tomáš třetí.

V NMNM v RZ obsadil ve svém prvním závodě v kariéře Tadeáš Franz 2. místo, Bára a Barča obsadily 1. a 2. místo, Hana s Emmou se posunuly o jedno místo výše proti „Staráči“. Matěj  utrpěl 2.místo. Dita porazila všechny ostatní závodnice na stejné trati a ve společné kategorii získala 1. místo, před domácí Hankou Ambrožovou a Romčou.

Ve stíhačce vše dopadlo trochu jinak. tádovi se střelba nepodařila a tak se propadl, podobně jako Barča, naopak kvalitní střelbou se na 2. místo propracovala Janča a Adam – 3. místo

Viděli jsme i premiéru supersprintu, v němž nakonec doběhli do cíle Luboš Schorný a Ondra Staněk. Pro Romču se stala osudnou první dobíjená ležka, pro Ditu a Matějem pak stojka.

Fotogalerie z NMNM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.